Среда, 21.11.2018, 09:58
Приветствую Вас Гость | RSS

Клуб виноградарей
и виноделов
Приднепровья
Главная » Статьи » Виноделие

ЗАКОН УКРАЇНИ
Проект      
вноситься народним
депутатом України
Мошаком С.М

 

 

ЗАКОН УКРАЇНИ

 

 

Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" щодо умов ліцензування суб'єктів мікро та міні виноробства

 

 

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

 

І. Внести до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (Відомості Верховної Ради України, 1995, N 46, ст. 345 із наступними змінами) такі зміни:

 

1. Статтю 1 доповнити новими абзацами такого змісту:

"Мікро виноробство - сукупність організаційних і технологічних прийомів виготовлення непромислових партій виноробної продукції з винограду власного виробництва річним обсягом до 1 тисячі декалітрів.

Міні виноробство - сукупність організаційних і технологічних прийомів виготовлення виноробної продукції з винограду власного виробництва річним обсягом від 1 до 50 тисяч декалітрів.".

 

2. У статті 15:

1) частину четверту замінити двома новими частинами, які викласти у такій редакції:

"Встановити річну плату за ліцензії на право оптової торгівлі у розмірі:

алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту) та крім вина виноградного (для суб'єктів мікро та міні виноробства), - 500000 гривень;

тютюновими виробами - 500000 гривень.

Встановити плату за ліцензії на право оптової торгівлі у розмірі:

сидром та перрі (без додання спирту) - 5000 гривень;

вином виноградним (для суб'єктів мікро виноробства) - 1000 гривень;

вином виноградним (для суб'єктів міні виноробства) - 5000 гривень.";

 

2) після частини сьомої доповнити новими частинами такого змісту:

"Суб'єкти господарювання, які отримали ліцензію на оптову торгівлю алкогольними напоями, мають право продавати сидр та перрі (без додання спирту), вино виноградне (для суб'єктів мікро та міні виноробства) без отримання окремої ліцензії на право оптової торгівлі цими алкогольними напоями.

Визначення річних обсягів оптових продажів вина виноградного суб’єктами мікро та міні виноробства, здійснює орган виконавчої влади, що видав ліцензію на право оптової торгівлі вином виноградним, на підставі встановлення таких обсягів за проданими цьому суб’єкту марками акцизного податку.

У разі якщо дата видачі ліцензії на право оптової торгівлі вином виноградним для суб'єктів мікро та міні виноробства не співпадає з датою початку календарного року, сумарний обсяг оптових продажів вина виноградного у період з дати початку дії ліцензії до 31 грудня першого календарного року та з 1 січня останнього календарного року дії ліцензії до дати закінчення дії ліцензії не може перевищувати річного обсягу оптових продажів вина виноградного, встановленого для такого суб’єкта статтею 1 цього Закону.";

 

3) частини дванадцяту – п‘ятнадцяту викласти у такій редакції:

" Суб'єкти господарювання, які отримали ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, мають право продавати сидр та перрі (без додання спирту), вино виноградне (для суб'єктів мікро та міні виноробства) без отримання окремої ліцензії на право роздрібної торгівлі цими алкогольними напоями.

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту) та крім вина виноградного (для суб'єктів мікро та міні виноробства) становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі; на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі - 2000 гривень, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, - 500 гривень на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту) та крім вина виноградного (для суб'єктів мікро та міні виноробства) на кожний окремий, зазначений у ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі, і 250 гривень - на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі.

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю сидром та перрі (без додання спирту), вином виноградним (для суб'єктів мікро та міні виноробства) становить 780 гривень на кожне місце торгівлі незалежно від його територіального розташування.

Для місць торгівлі, які розташовані за межами території міст обласного підпорядкування і міст Києва та Севастополя на відстані до 50 км та які мають торговельні зали площею понад 500 кв. м, плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту) та крім вина виноградного (для суб'єктів мікро та міні виноробства) становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі, та 2000 гривень на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі.".

 

3. Частину другу статті 17 доповнити новим абзацом такого змісту:

"перевищення встановлених у статті 1 граничних річних обсягів оптових продажів вина виноградного суб’єктами мікро та міні виноробства, які здійснили оплату за ліцензії на право оптової торгівлі вином виноградним як суб’єкти мікро та міні виноробства, - 500000 гривень.".

 

ІІ. Прикінцеві положення

 

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

2. Кабінету Міністрів України:

у місячний строк із дня опублікування цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом та забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність з цим Законом.

 

 

 

Голова Верховної Ради

             України                                                                           В.В.РИБАК

Категория: Виноделие | Добавил: -Сергей- (20.06.2013)
Просмотров: 1034 | Теги: Виноделие, вино, закон о виноделии | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ

Введите свой адресс электронной почты

Форма входа
Поиск
Категории раздела
Виноградарство [4]
В данной категории будут размещаться статьи на виноградную тематику
Виноделие [3]
В данной категории будут размещаться статьи связанные с виноделием
Разное [2]
В данной категории будут размещаться материалы косвенно связанные с виноградарством и виноделием
Статьи в прессе членов клуба [4]
В данной категории будут размещаться статьи членов клуба,напечатанные в прессе.
Новые статьи
Новое видео
Новые комментарии
Не первый раз читаю дорожные заметки Алексея и каж...

Да Вы, сударь, еще и писатель! Браво! Прекрасное э...

Очень интересная и познавательная статья - написан...

Нужно выложить и программу школы, когда и что.

Здравствуйте, уважаемый Алексей!
Выставка в...

Друзья сайта
  • Все о винограде
  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0